<oembed><version>1.0</version><provider_name>a1gift</provider_name><provider_url>https://a1giftstudio.com</provider_url><author_name>Dhairya</author_name><author_url>https://a1giftstudio.com/index.php/author/dhairya/</author_url><title>6006-FLOW</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="W6nQyu82S9"&gt;&lt;a href="https://a1giftstudio.com/index.php/product/6006-flow/"&gt;6006-FLOW&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://a1giftstudio.com/index.php/product/6006-flow/embed/#?secret=W6nQyu82S9" width="600" height="338" title="&#x201C;6006-FLOW&#x201D; &#x2014; a1gift" data-secret="W6nQyu82S9" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;